Milý Ježišu,
dobrý pastier, prosím Ťa,
chráň nás svoje ovečky, dospelých i detičky.
Nech sa netúlame, neblúdime.
A ak sa tak stane, vyhľadaj nás Pane!
Amen

Triedy

1. trieda VČIELKY

  1. Bakoš Ján                           
  2. Bartoš Juraj                        
  3. Bosák Vincent                    
  4. Danišková Mária               
  5. Debreceni Markus             
  6. Fenyes Oliver                   
  7. Goriľová Slavena       
  8. Chromý Jakub               
  9. Kipikašová Alica               
  10. Krajči Richard                 
  11. Krinický Adam                
  12. Maňkoš Damián                
  13. Miheličová Liliana       
  14. Mihok Kai Alexander      
  15. Mrázová Veronika              
  16. Nehila Matias                 
  17. Ondrej Michal               
  18. Opočenská Sára             
  19. Petrenko Maxim         
  20. Podhajecká Karolína       
  21. Reľovský Ján                 
  22. Šimko Teo                    
  23. Timková Lujza             
  24. Veľas Marek                  

Triedna učiteľka: Helena Demjanová, Slávka Timková

 

2. trieda LIENKY

  1. Alberty Matej                       
  2. Alžo Michal                       
  3. Amrich Martin                     
  4. Bardovič Marek                      
  5. Braško Michal                    
  6. Dedina Matúš                      
  7. Gajdoš Filip                      
  8. Giňovská Nina                        
  9. Grigerová Elizabeth Merci      
  10. Husovská Šarlota               
  11. Kožár Lukas                
  12. Lukáč Filip                     
  13. Maňkoš Kristián                      
  14. Mrázová Katarína           
  15. Olejník Šimon                   
  16. Ondreička Michal               
  17. Ondrejová Šárka          
  18. Reľovská Alžbeta                  
  19. Sedláková Dorota                  
  20. Smoter Dominik               
  21. Starincová Eliana             
  22. Stáš Simon                         
  23. Šulík Marek             
  24. Tramitová Timea             
  25. Turčíková Nina       
  26. Vaľková Leili                      
Triedna učiteľka: Mgr. Vierka Gladišová, Lenka Poprendová

 

3. trieda STONOŽKY

1. Babinčák Ondrej                       

2. Bauerová Kristína                  

3. Bistika Filip                           

4. Brašková Eliška                       

5. Dedinová Lucia                         

6. Durdiak Lukáš                             

7. Fech Leonard                             

8. Gajdošová Rebeka                  

9. Ivanov Matúš                            

10. Jurašek Gregor                   

11. Jusko Oliver                        

12. Kipikaša Matej                        

13. Kipikašová Karolína             

14. Kočišová Gréta                  

15. Krajči Gabriel                        

16. Lukáč Filip                          

17. Medeková Martina           

18. Mocák Šimon                         

19. Onderčová Nela Rita              

20. Oslovič Matej                      

21. Slaninková Tereza                 

22. Široczki Daniel                       

23. Tomášová Nella                

24. Vargovčíková Zuzana

25. Žigová Mária                                

Triedna učiteľka: Mgr. Martina Grigerová, Mgr. Anna Križovenská, Mgr. Martina Biščáková

 

Detašované pracovisko Sekčov:

4. trieda LIENKY

  1. Baránová Nina
  2. Brutovský Alex
  3. Gašparová Alžbetka
  4. Havrilčaková Nina
  5. Husovský Timotej
  6. Jaco Matúš
  7. Jakabová Nela
  8. Jakubiková Klára
  9. Kočišová Zoe
  10. Kochanová Karin
  11. Karabinoš Jakub
  12. Kollarčík Dávid
  13. Knut Michal
  14. Knutová Veronika
  15. Krakovský Martin
  16. Lukavetzová Nela
  17. Masopustová Karolína
  18. Melník Filip
  19. Modranský Andrej
  20. Pindeš Maroš
  21. Pourová Laura
  22. Rusinko Matej
  23. Šofranková Júlia
  24. Timko Lukáš
  25. Turčan Michael
  26. Žarnovská Mia
Triedna učiteľka: Lucia Husovská, Janka Makarová

5. trieda SLNIEČKA

  1. Baloga Joachim
  2. Dzurčaninová Dominika
  3. Husárová Sabina Bianka
  4. Husovský Teo
  5. Jakab Alex
  6. Kapráľ Jozef
  7. Kimaková Natália
  8. Kijovská Michaela
  9. Kollarčík Damián
  10. Kucharík Adam
  11. Kurucová Sofia
  12. Maníková Lara
  13. Melník Jakub
  14. Neupaurová Kristína
  15. Oleár Sebastián
  16. Rusinko Samuel
  17. Ruščáková Leticia
  18. Surzen Liliana
  19. Štefková Nela
  20. Štefančík Sebastián
  21. Tallová Lilien
  22. Trochan Tobias
  23. Timko Adam
  24. Vnenk Matej
  25. Vyšňovský Marko
  26. Zakutný Dalibor
Triedna učiteľka: Mgr. Katarína Jakubiková, Mgr. Monika Karafová